Maltepe TEKA Teknik Servis Merkezi
28 Aralık 2020 0 Yorum 675 Görüntüleme

Maltepe TEKA Teknik Servis Merkezi

Maltepe TEKA Teknik Servis Merkezi

Uzun senelerden beri İstanbul’un her yerinde faaliyet gösteren Teka Servis İstanbul firması, Teka marka bulaşık makinelerine ait bakım, onarım ve montaj alanında hizmet vermektedir. Bulaşık makineleri neredeyse hemen hemen her evin olmazsa olmaz konumunda olan beyaz eşyalar arasında gösterilir.

Hayatı kolaylaştıran bulaşık makineleri arıza verdiğinde herkes tamirat sonrası sıkıntı çıkmamasını ister. Hem güvenilir işçilik hem de uygun fiyat için gönül rahatlığıyla Teka Teknik Servis merkezini tercih edebilirsiniz. Tabiri caizse makinelerin dilinden anlayan bu özel teknik servis firması, işin ehli bir bir firmadır.

444 78 56 numaralı telefondan Maltepe Teka Servis merkezine ulaşarak ihtiyacınız olan desteği talep edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış, profesyonel tekniksyenlerden oluşan ekip kısa süre içerisinde adresinize gelir, talep ettiğiniz desteği çok kısa ve güvenilir bir şekilde siz değerli Teka kullanıcılarına sağlar.

İşlem sonunda da vermiş olduğu hizmete bir yıl süreyle garanti verir. Bu sayede siz değerli Teka kullanıcılarının mağdur olunmasının önüne geçilir. Üstelik uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla müşterinin yanında da olduğunu gösterir. Bu özellikleriyle de sektörde parmakla gösterilen firmalardan birisi olmuştur.

Sizin de Teka marka bulaşık makinenizde herhangi bir sorun var ise gönül rahatlığıyla ilgili telefon numarasından Teka Teknik Servis merkezi ile iletişime geçin. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan kadrosuyla sizleri bekleyen firmadan alacağınız hizmetten dolayı asla pişman olmayacaksınız.

WEB ADRESİ : https://www.teknikservisara.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı Arnica Süpürgeler için Sultanbeyli'de Hizmetinizdeyiz
Sonraki Yazı İstanbul PROFİLO Beyaz Eşya Servis Numarası : 444 88 48

Yazar Hakkında

Melih
Melih 224 yazı bulunuyor

Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte olan Webmaster.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

Mağaza Tasarımında Fark Yaratan Point-Expo

Mağaza Tasarımında Fark Yaratan Point-Expo Sadece alışveriş mağazaları için değil aynı zamanda ev ve iş yerlerine yapılan iç mimari tasarımlarının genel hizmetlerine verilen mağaza tasarımı ile müşterilerinizin dikkatini çekerek daha

Genel Yorum Yok

Ariston Tamir Servisi Numarası : 444 78 56

Ariston Tamir Servisi Numarası : 444 78 56 Özel Ariston Servisi firması hakkında sizlere detaylı bilgiler sunmaya devam ediyorum ve firmanın pek yakın zamanda online olarak hizmet sunacağını da belirtmek

Tanıtım Yorum Yok

Yaralanmalı Trafik Kazası Tazminatı

Bir trafik kazası sonucu kişilerin yaralanmaları ve bu yaralanmaya sebep olanlara karşı açılan tazminat davalarına yaralanmalı trafik kazası tazminatıdenir. Maddi ve manevi tazminat türü ikisini birden ya da ikisinden herhangi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla