Sitenize WhatsApp iletişim Butonu Ekleme
9 Nisan 2019 16 Yorum 479 Görüntüleme

Sitenize WhatsApp iletişim Butonu Ekleme

WhatsApp iletişim Butonu Ekleme yazımızda sizlere, internet sitelerimizi ziyaret eden ziyaretçi kitlesini bizler ile sitemiz üzerinden tek bir tıklama ile whatsapp yoluyla bizlerle nasıl iletişime geçeceğinin bilgisini vereceğim.

Özellikle whatsapp iletişim butonunu siteye ekleme sebeplerimizden başlıca sebeplerinden olan alanlardan birisi e-ticaret siteleridir. Yani kısaca satış yapan siteler müşterilerinin sorularına hızlı yanıt vermek, hızlı sipariş alabilmek ve benzerleri işlemler siteye whatsapp iletişim butonu ekleme işlemini yaparlar.

Tamamen eklentisiz bir şekilde masaüstü ve mobil cihazlarda sorunsuzca çalıştırabileceğiniz sitenize özel whatsapp iletişim butonunu whatshelp.io adresinden tamamen kendinize özel olarak oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz sitenin size vereceği kodu aşağıdaki alana bıraktım. Direk kopyalama işlemi ile kendinize göre belirtilen yerleri düzelterek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

<script type="text/javascript">
  (function () {
    var options = {
      whatsapp: "+905320000000", // WhatsApp numaranızı buraya girin
      call_to_action: "Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?", // Görünecek metin
      position: "right", // Sitenizin hangi tarafında durmasını istersiniz 'right' or 'left'
    };
    var proto = document.location.protocol, host = "whatshelp.io", url = proto + "//static." + host;
    var s = document.createElement('script'); s.type = 'text/javascript'; s.async = true; s.src = url + '/widget-send-button/js/init.js';
    s.onload = function () { WhWidgetSendButton.init(host, proto, options); };
    var x = document.getElementsByTagName('script')[0]; x.parentNode.insertBefore(s, x);
  })();
</script>

Tüm sistemlerde sorunsuzca kullanabilirsiniz. Sayfalarınızın header kısmına eklemeniz yeterli olacaktır.

WordPress WhatsApp iletişim Butonu Ekleme işlemini bir başka yazımda detaylı olarak anlatacağım.

Soru ve sorunlarınız için yorum bırakabilirsiniz..

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • Harika
 • Süper
 • Üzücü
 • Kızdırıcı
 • Gereksiz
 • Düşündürücü
Önceki Yazı İnstagram Resim ve Video indirme Scripti
Sonraki Yazı Güncel Döviz Scripti

Yazar Hakkında

Melih
Melih 169 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Haber Yorum Yok

E-Ticaret devlerinden biri olan incir.com kapandı!

Ülkemizde son birkaç yıldır değer kazanan internet girişimciliğinde inişli çıkışlı süreçlerine rağmen aniden büyük bir ivme yakalayan birçok internet girişimine tanık olduk. Bu girişimlerden biri olan, satıcıların fazla masraf yapmadan

Webmaster Yorum Yok

Pinterest Kelime Aranma Hacmi Bulma

Son zamanlarda popülerliğini gittikçe arttıran Pinterest başa gelen sosyal medya ağları arasında olmayı başarı ile sürdürüyor. Özellikle gelir elde etmek isteyenler genelde yanlış stratejilerle ilerleyerek emek ve çabaları boşa çıkarak

WordPress Yorum Yok

WordPress Yorum Kısmındaki Site Adresini Kaldırmak

Merhaba, bu yazımda size wordpress tabanlı blog sitelerinin yorum kısmında bulunan web site adresi kısmı’nın nasıl kaldıralacağından bahsedeceğim. Bazı art niyetli kullanıcılar bu alanı spam url olarak kullanmakta. Konu içeriğine

Yorum

 1. mobil onay
  Ocak 29, 02:07 YANITLA
  Gerçekten etkili olacak bir şey. Çünkü çoğu kurumsal siteler artık bu tür hizmetler ve WhatsApp olmazsa olmazımız durumda.
 2. thesimps
  Ocak 29, 04:38 YANITLA
  Çok faydalı olacak bir konuya değinmişsiniz. İletişimi kolaylaştırıcı yolları hepimiz arıyoruz. Teşekkürler
 3. Mustafa Aferin
  Şubat 01, 16:43 YANITLA
  İletişimi kolaylaştırıcı yolları hepimiz arıyoruz. Yararlı bir konu olmuş Teşekkürler
 4. Hasan Işık
  Şubat 01, 23:14 YANITLA
  Bir haftadır yapmaya çalışıyorum. Allah senden razı olsun yazını okuyunca yapabildim anca.
 5. Özel Eğitim
  Şubat 08, 00:14 YANITLA
  Whatsapp günümüzün vaz geçilmez teknolojisi, bizde öğretmenler olarak gruplar aracılığı ile velilerimizle iletişime geçerken sıklıkla kullanıyoruz.
 6. haljine
  Şubat 08, 16:54 YANITLA
  Siteye whatsapp iletişim butonu ekledikten sonra inanılmaz bir geri dönüş alıyorsunuz. Hala eklemeyen varsa mutlaka eklemeli. Yüksek tıklanmanız var ise yoğunluğa hazırlıklı olun.
 7. oyun haberleri
  Şubat 08, 19:12 YANITLA
  Genel olarak wordpress alt yapısını kullanan e-ticaret siteleri ve eğitim hizmetleri satışı yapan kişilerin mutlak tercih etmesi gereken bir modüldür. Hızlı iletişim sağlamak günümüzde oldukça önemli.
 8. temapress
  Şubat 08, 20:36 YANITLA
  Tüm web sitelerinde kesinlikle olması gerekiyor. Canlı sohbetten ziyade bu şekilde WhatsApp iletişim butonu çok daha samimi görünüm yaratıyor. Paylaşım için teşekkürler
 9. madalya burda
  Şubat 08, 21:30 YANITLA
  Merhabalar. whatsapp iletişim butonunu hakkında bilgi..... Öncelikle insanlar için ihtiyaç haline gelen whatsapp iletişim ağı tüm dünyada oldukça yaygındır. Kurmuş olduğunuz her hangi bir işinizin gelirini artırmak yada müşterinizle daha çok birebir yakından ilgilenmek için whatsapp kullanmak çok iyidir.örneğin öğretmenlerimizin öğrencileri için madalya ödülü yaptırması için her hangi bir ödül hazırlayan web sitesine girdiğinde bilgi almak amacı ile sitede whatsapp iletişim butonu var ise çok kolay ulaşacaktır.ürünle ilgili görsel, yazı ,çalışma ve web sitesi gibi bir çok konuda bilgi alma olanağı olacaktır. siparişini de oluşturarak onay verdikten sonra işlemleri tamamlamış olacaktır. en çok kullanılan ödül madalyadır. madalya okullar için eğitimciler için vazgeçilmez en değerli ödüllendirme şeklidir. güvenilir olmak çok önemlidir.müşteri memmuniyeti de çok önemlidir. whatsapp iletişimli ödül sitem buna örnek teşkil etmektedir. https://madalyaburda.com Okullar ve organizasyonlar için ödül madalyası ihtiyacını karşılamak amacıyla madalya yaptırmak isteyen öğretmenlerimize, madalya hakkında bilgileri,görsel örnekleri sitemizde paylaşarak okullarımızın hizmetine sunmaktayız. Melih ATASEVER siteniz makul anlamda topluma faydalı olacak içerikler hakkında bilgi sağladığı için size teşekkürlerimi sunarım..
 10. yazanadam
  Şubat 09, 15:36 YANITLA
  Whatsapp iletişim butonunu başka şekilde numara alıp yapmak daha mantıklı. Yakında web sitelerindeki whatsapp numaraları depolayan birisi çıkıp reklam mesajları göndermeye başlarlar.
 11. Teknoloji Sitesi
  Şubat 12, 00:34 YANITLA
  Bence de çok gerekli bir durum. Özellikle haber sitelerinde whatsapp iletişim butonu kısmının bulunması hızlı iletişim açısından çok önemli.
 12. Kombucha
  Şubat 12, 10:49 YANITLA
  Eklentisiz olarak whatsapp butonu ekleme aradığım bir özellikti Teşekkürler bilgilendirme için.
 13. Kurumsal Kredi Notu
  Şubat 12, 10:54 YANITLA
  Wordpress siteme ekletisiz whatsapp nasıl eklerimdiye düşünüyordum. Wordpressdez avantajlarından biri her eklentinin ayrıca siteyi yavaşlatması. Eklentilere ihtiyacımız varama bir yandan da siteyi ve kullanıcıyı yormaya başlıyor. Yöntem ve içerik için emeğinize sağlık.
 14. italyadauniversite
  Şubat 14, 18:31 YANITLA
  İtalya'da Üniversite Eğitimi ile alakalı içeriklere göz atarken bir sitede görmüştüm bu whatsapp iletişim butonunu çok hoşuma gitmişti. Demek buradan ekleniyormuş..
 15. Seo ajansı
  Şubat 17, 02:02 YANITLA
  Değerli paylaşımın için teşekkürler kendi sitemdeki wp butonunu kullanmaya karar verdim sağolun.
 16. Doktorneder
  Şubat 21, 16:51 YANITLA
  Dediklerinizi harfiyen uyguladım ve sitemde kullanmaya başladım. Paylaşım için teşekkür ederim.

Yanıtla