Bir Başucu Sitesi
29 Nisan 2020 0 Yorum 269 Görüntüleme

Bir Başucu Sitesi

Bir Başucu Sitesi

Son derece özgün bir yapı ve tasarıma sahip olan Samet Aykın kişisel blog sitesi, mükemmellik üzerine kurulu anlayışı, işlenen konuların ayrıntısı ile açıklanması, doğru ve güncel tüm bilgilerin eksiksiz bulunması ile farklı bir site. Kullanıcıları ve takipçileri için daima rehber niteliğinde olacak bir başucu sitesi olması nedeniyle de oldukça fazla kişiye hitap ediyor.

İşlenen Konular

Kişisel blog sitesi olarak son derece doyurucu içeriğe sahip site üzerinde, gündemi takip eden yeni konuları bulabiliyorsunuz. Bu anlamda oldukça güncel olan karantina günlerinde izlenebilecek en iyi film bilgilerini bu site üzerinden görebiliyor ve yine en iyi e-kitap uygulamaları hakkında detaylı bilgilere sahip olabiliyorsunuz.

Faydalı Bilgiler

Kişisel blog sitesi hizmetleri kapsamında bahsi geçen site, bilgisayar ve teknoloji ile uğraşanlar için oldukça faydalı bilgileri de bulunduruyor. Bilim teknoloji ve oyun gibi genel konularda verilen yeni, bilgiler kapsamında örneğin, güvenli bir şekilde e-posta hizmeti alabileceğiniz servisleri öğrenebiliyor, Youtube Music uygulamasının detaylarını inceleyebiliyor, 2020 yılının en iyi VPN uygulamalarını görebiliyor ve nasıl oyun blog sitesi açılabileceğine dair bilgiler ediniyorsunuz. Sadece bazılarına kısaca değindiğimiz bu geniş çeşitlilik içinde merak ettiğiniz her türlü konuda site sizi, en doğru bilgiler ile aydınlatıyor ve bir rehber niteliği taşıyor.

Sosyal Medya

Sitede yine günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarına yönelik ip uçları ve yararlı bilgileri de bulabiliyorsunuz. Site kurucusunun izlediklerini ve okuduklarını paylaştığı bölümde oldukça ilginç film ve kitap önerilerini de görebiliyorsunuz. Kişisel blog kapsamında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz site gerçek anlamda doyurucu bir site olarak öne çıkıyor.

Sade ve Samimi Anlatım

Kişisel blog sitesinden beklenilecek belki de en önemli konu olan sade ama etkileyici anlatımı sitedeki tüm yazılarda görebiliyorsunuz. Samimiyeti ile okuyucusuyla bütünleşen bu yazılar, içeriği ile de sizi tam anlamıyla içine çekiyor. Bu başarılı anlatımı, oldukça ilgi çekici bir tasarım ile birleştiren site, kullanıcı için kolay kullanım imkanı sunuyor. Site üzerindeki arama kısmında dilediğinizi bulabiliyor ve sitenin tüm paylaşımlarından yararlanabiliyorsunuz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı İstanbul Fakir Süpürge Servisi
Sonraki Yazı Uygulamala ve Oyunları Ücretsiz İndirmek

Yazar Hakkında

Melih
Melih 216 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

Bayilik Veren Firmalar İle Herkes İçin Yeni İş Fikirleri

Küçük bir birikimi olan hemen herkesin aklına güncel iş fikirleri boca olmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bayilik veren firmalar ile anlaşma yaparak bir işin bayiliğini almaktır. Bir sektörde bayilik almak

Genel Yorum Yok

Yaralanmalı Trafik Kazası Tazminatı

Bir trafik kazası sonucu kişilerin yaralanmaları ve bu yaralanmaya sebep olanlara karşı açılan tazminat davalarına yaralanmalı trafik kazası tazminatıdenir. Maddi ve manevi tazminat türü ikisini birden ya da ikisinden herhangi

Tanıtım Yorum Yok

Tatil Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Kalmadı

Tatil Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Kalmadı Kuşadası, eşsiz bir tatil yapmak ve tüm yorgunluğunuzu dağıtmak için en güzel tercih olacaktır. Kuşadası, her yıl yüz binlerce misafirini ağırlamaya devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla