Canlı Sohbetin Türkiye’deki Öncüsü Canlı Alem’in Avantajları
2 Eylül 2019 0 Yorum 255 Görüntüleme

Canlı Sohbetin Türkiye’deki Öncüsü Canlı Alem’in Avantajları

Sohbet ve chat alanları insanları rahatlatan ve yeni arkadaşlıklar edindiren alanlardır. Ülkemizde internetin sık kullanılması sohbet sitelerini harekete geçirmiştir. Birçok sohbet sitesi açılmış ve insanlar sohbete yönlendirilmiştir. Bu sitelerin iyisi olduğu kadar kötü kullanıma dur demeyen siteleri de vardır. Site üye profillerini dikkatli inceleyerek üyelik yapma izni verir. Siteye herkes üye olabilir ama amaç dışında kimse kullanamaz. Site editörleri düzenli kontrolleri ile her şikayeti değerlendirir. Canlı sohbet etmek istiyorum diyorsanız ücretsiz üyelik avantajlarından yararlanmanız gerekir. Önemli olan kaliteli sohbet etmek ve o sohbetten verim alabilmektir.

Nasıl Üye Olunur?

Amacınız kendinizi iyi hissetmek ve arkadaş edinmek ise siteye girerek üyelik işlemlerini tamamlayın. Site diğer sohbet sitelerinden farklı bir anlayış benimser. Sitede süre alarak sohbete devam edebilirsiniz. Görüntülü sohbet imkanı vardır. Üyelik için sitede yer alan formu eksiksiz doldurun ve gönderin. Süreniz bittikten sonra ücret ödeyerek süre satın alabilirsiniz. Aldığınız süre profilinizde görülür ve sadece aldığınız süre kadar konuşma yaparsınız.

Özel Oda Nedir?

Sohbet herkese açık alanlarda yapılmaz. Doyasıya sohbet etmek, içinizi döküp rahatlamak için özel odaları tercih etmeniz gerekir. Özel odalarda görüntü ve sesli konuşma imkanı bulursunuz. Bunun için süre almanız yeterli olacaktır. Süre aldıktan sonra davet et butonu ile kiminle konuşmak isterseniz o kişiyi davet edebilirsiniz. Davet ettikten sonra karşı kişi sizin profilinize bakarak sohbet etmeye kara verir. O yüzden profilinizi açık bir şekilde doldurmanız gerekecektir. Hobilerinizi, mesleğinizi anlatın. Anlatırken akıcı ve sade bir dil kullanın.

Gold Üyelik Nedir?

Site üyelik paketlerini herkese uygun olarak yapmıştır. Gold üyelik alırsanız sitenin imkanlarından sınırsız yararlanabilirsiniz. Görüntülü ve sesli aramanızı sınırsız yaparsınız. Gold üyeliğin bir diğer avantajı ise özel oda açma imkanıdır. Özel oda sadece size tahsis edilir ve özel odanızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Gold üye olduğunuz zaman profiliniz daha farklı görünür. Sitede olan herkes sizin gold üye olduğunu anlar. Genel odalarda süre içinde konuşma yaparken gold üyelikte sınırsız süre vardır.

Site Kuralları Nedir?

Sohbet sitelerinde olmazsa olmaz kurallar olmalıdır. Sohbet sitesinde ki kurallar üyeleri daha etkili ve adaplı konuşmaya sevk eder. Site site kuralları konusunda çok hassastır. Amaç dışında sohbet eden kişiler ve dolandırıcılık yapmaya kalkışan kişiler direk olarak engellenir. Konuşurken özel bilgi vermeyin ve reklam yaparak ticari faaliyet yapmayın. Sohbet sitesini sohbet amaçlı olarak kullanın. Kameralı chat sitesisohbete yeni bir bakış açısı katar. Konuşurken karşı tarafı görmek sohbet için sizi motive eder. Konuşmaya başlarken ilk olarak kamera açmayın. Sohbet ilerledikçe kameranızı açarak sohbeti daha derinleştirin. Üye olmak ve siteye katılmak için giriş yapınız.

Kaynak : Canlı Alem

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı WordPress wp-cron.php Saldırısını Önleme
Sonraki Yazı Evlilik Büyüsü ile Evlenenler Mutlu Mu?

Yazar Hakkında

Melih
Melih 202 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

Bursa Garantili Uydu Servis Hizmeti

Uydular artık neredeyse her ev için bir vazgeçilmez haline gelmiştir. Uyduların bu denli değer görmesinin en büyük sebebi şüphesiz evlere televizyon yayınının gelmesini sağlayan yegane aracı oluşudur. Hemen hemen her

Tanıtım Yorum Yok

Kadife Yasinlerle Cemiyetlerinizi Renklendirin

Kadife Yasinlerle Cemiyetlerinizi Renklendirin Yasin-i Şerif, her Müslümanın evinde mutlaka bulunması gereken bir suredir. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’in de tavsiye ettiği üzere Yasin Suresi’ni okumak oldukça sevaptır. Özellikle doğum, vefat

SEO ile İlgili Sık Kullanılan Kavramlar ve Anlamları

SEO ile İlgili Sık Kullanılan Kavramlar ve Anlamları Arama motoru optimizasyonu yani SEO kavramı Türkiye’de herkesin aşina olduğu kavramlardan biri değil.  Ülkemizde yeni yeni duyulmaya başlandığını bile söyleyebiliriz. İnternet üzerinden

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla