Gaziemir Vestel Servisi
20 Mayıs 2020 0 Yorum 216 Görüntüleme

Gaziemir Vestel Servisi

Gaziemir Vestel Servisi olarak garanti kapsamı dışındaki tüm Vestel cihazların oluşabilecek tüm arıza onarımlarını, bakımlarını, montaj ve yer değişimlerini yapmaktayız. Vestel cihazlar konusunda uzman usta ve teknisyenlerimiz ile tüm Gaziemir ilçe merkezi ve civarına hizmet vermekteyiz. 

Vestel servisi olarak cihazınızın arızasına müdahale etmemiz için cihazınızın garanti kapsamında olmaması gerekmektedir. Cihazınızın tüm aksamlarında oluşabilecek arızaların tespiti için servisimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Ekibimiz, sizin talep ettiğiniz tarih ve saat aralığında gelip cihazınıza arıza tespiti yapacaktır. Tamiri ve/veya parça değişimi için onay vermeniz halinde ekibimiz yapabiliyorsa yerinde tamirat ve/veya değişim yapacaktır. Yerinde tamirat yapılamayacak durumlarda cihazınız atölyemize taşınır. Gerekli onarımlar yapıldıktan sonra adresinize teslim edilir.

Cihazınız üzerinde yapılan tüm onarımların ve değiştirilen parçaların servisimiz tarafından 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarımı yapılan aksamda 1 yıl içerisinde yine aynı arızanın tekrarlanması durumunda size verilen Servis Formu ile servisimize başvurabilir; servis tekrarı talep edebilirsiniz. Cihazınızda parça değişimi gerçekleşti ise ve yine aynı kaynaktan arıza devam ediyorsa ücretsiz yeni parça garantiniz bulunmaktadır. 

Vestel Servisi olarak Vestel Buzdolabı, Vestel Çamaşır Makinası, Vestel Bulaşık Makinası ve Vestel Klimalarınızda oluşan tüm arızalara çözüm oluyoruz. Vestel Beyaz Eşyalarınızdaki su alımı ve boşaltımı, kapak kilidi arızaları, sensör arızaları, sesli çalışma vb. durumlar için uzman beyaz eşya teknisyenlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Vestel Klimalarınızın iç-dış ünite bakımı, arıza onarımı, yer değişimi gibi tüm ihtiyaçlarınız için Vestel Klima konusunda uzman klima teknisyenlerimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı Karşıyaka Vestel Servisi
Sonraki Yazı Tatil Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Kalmadı

Yazar Hakkında

Melih
Melih 216 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Sağlık Yorum Yok

SGK Reçeteleri Kaç Gün Geçerli oluyor ?

SGK Reçeteleri Kaç Gün Geçerli oluyor? SGK reçeteleri kaç gün geçerli oluyor? Aldığınız bir reçete için ilaçları kaç gün içinde eczanelerden temin edebilirsiniz? Evet, merak edilen konular arasında SGK reçeteleri

Hayvanlar 1 Yorum

Mast Kazı Özellikleri Nelerdir ?

Mast Kazı Özellikleri Nelerdir ? Ülkemize son yıllarda kaz üretimi oldukça popüler durumda. Kaz üretimi konusunda üreticilerin de işlerinin yolunda olması kaz üretimi konusunda önemli gelişmelerin yaşanmasını sağlamıştır. Özellikle kümes

Tanıtım Yorum Yok

Ucuz Katlanır Cam Balkon Fiyatları Fitilshop’tan

Balkonlar, cam balkon sistemleri ile beraber daha şık bir havaya sahiptir ve dekorasyon bir bütünlüğe sahiptir. Günümüzde ise cam balkon sistemleri oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Cam balkon sistemleri kullanacak kişinin isteğine

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla