Gaziemir Vestel Servisi
20 Mayıs 2020 0 Yorum 102 Görüntüleme

Gaziemir Vestel Servisi

Gaziemir Vestel Servisi olarak garanti kapsamı dışındaki tüm Vestel cihazların oluşabilecek tüm arıza onarımlarını, bakımlarını, montaj ve yer değişimlerini yapmaktayız. Vestel cihazlar konusunda uzman usta ve teknisyenlerimiz ile tüm Gaziemir ilçe merkezi ve civarına hizmet vermekteyiz. 

Vestel servisi olarak cihazınızın arızasına müdahale etmemiz için cihazınızın garanti kapsamında olmaması gerekmektedir. Cihazınızın tüm aksamlarında oluşabilecek arızaların tespiti için servisimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Ekibimiz, sizin talep ettiğiniz tarih ve saat aralığında gelip cihazınıza arıza tespiti yapacaktır. Tamiri ve/veya parça değişimi için onay vermeniz halinde ekibimiz yapabiliyorsa yerinde tamirat ve/veya değişim yapacaktır. Yerinde tamirat yapılamayacak durumlarda cihazınız atölyemize taşınır. Gerekli onarımlar yapıldıktan sonra adresinize teslim edilir.

Cihazınız üzerinde yapılan tüm onarımların ve değiştirilen parçaların servisimiz tarafından 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarımı yapılan aksamda 1 yıl içerisinde yine aynı arızanın tekrarlanması durumunda size verilen Servis Formu ile servisimize başvurabilir; servis tekrarı talep edebilirsiniz. Cihazınızda parça değişimi gerçekleşti ise ve yine aynı kaynaktan arıza devam ediyorsa ücretsiz yeni parça garantiniz bulunmaktadır. 

Vestel Servisi olarak Vestel Buzdolabı, Vestel Çamaşır Makinası, Vestel Bulaşık Makinası ve Vestel Klimalarınızda oluşan tüm arızalara çözüm oluyoruz. Vestel Beyaz Eşyalarınızdaki su alımı ve boşaltımı, kapak kilidi arızaları, sensör arızaları, sesli çalışma vb. durumlar için uzman beyaz eşya teknisyenlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Vestel Klimalarınızın iç-dış ünite bakımı, arıza onarımı, yer değişimi gibi tüm ihtiyaçlarınız için Vestel Klima konusunda uzman klima teknisyenlerimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı Karşıyaka Vestel Servisi
Sonraki Yazı Tatil Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Kalmadı

Yazar Hakkında

Melih
Melih 198 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

Buca Buderus Kombi Servisi

Buca Buderus Servisi Kombiler evlerinizde bulunan demirbaş eşyalar arasında yer almaktadır. Kombiler elektronik eşya niteliğinde olması nedeni ile oldukça kolay bozulabilmektedir. Kullanıma bağlı hatalar, elektrikte üst üste yaşanan kesilmeler kombilerin

Tanıtım Yorum Yok

Uygulamala ve Oyunları Ücretsiz İndirmek

Uygulamala ve Oyunları Ücretsiz İndirmek Apk indirme sitesini kullanarak ücretsiz olarak istediğiniz tüm apk oyun ve uygulamalara sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı ücretli ya da ücretsiz oyun ve uygulamalara normal ve

Tanıtım Yorum Yok

Yıldızname Bakımı

Yıldızname Bakımı Halk arasında yıldızname olarak bilinen, kişiye özgü yapılan bir gelecek veya yaşam okuma şekli olan yıldız haritası, kişilerin adı soyadı, anne adı, doğum tarihinin gün ay ve yıl

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla