Gaziemir Vestel Servisi
20 Mayıs 2020 0 Yorum 157 Görüntüleme

Gaziemir Vestel Servisi

Gaziemir Vestel Servisi olarak garanti kapsamı dışındaki tüm Vestel cihazların oluşabilecek tüm arıza onarımlarını, bakımlarını, montaj ve yer değişimlerini yapmaktayız. Vestel cihazlar konusunda uzman usta ve teknisyenlerimiz ile tüm Gaziemir ilçe merkezi ve civarına hizmet vermekteyiz. 

Vestel servisi olarak cihazınızın arızasına müdahale etmemiz için cihazınızın garanti kapsamında olmaması gerekmektedir. Cihazınızın tüm aksamlarında oluşabilecek arızaların tespiti için servisimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Ekibimiz, sizin talep ettiğiniz tarih ve saat aralığında gelip cihazınıza arıza tespiti yapacaktır. Tamiri ve/veya parça değişimi için onay vermeniz halinde ekibimiz yapabiliyorsa yerinde tamirat ve/veya değişim yapacaktır. Yerinde tamirat yapılamayacak durumlarda cihazınız atölyemize taşınır. Gerekli onarımlar yapıldıktan sonra adresinize teslim edilir.

Cihazınız üzerinde yapılan tüm onarımların ve değiştirilen parçaların servisimiz tarafından 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Onarımı yapılan aksamda 1 yıl içerisinde yine aynı arızanın tekrarlanması durumunda size verilen Servis Formu ile servisimize başvurabilir; servis tekrarı talep edebilirsiniz. Cihazınızda parça değişimi gerçekleşti ise ve yine aynı kaynaktan arıza devam ediyorsa ücretsiz yeni parça garantiniz bulunmaktadır. 

Vestel Servisi olarak Vestel Buzdolabı, Vestel Çamaşır Makinası, Vestel Bulaşık Makinası ve Vestel Klimalarınızda oluşan tüm arızalara çözüm oluyoruz. Vestel Beyaz Eşyalarınızdaki su alımı ve boşaltımı, kapak kilidi arızaları, sensör arızaları, sesli çalışma vb. durumlar için uzman beyaz eşya teknisyenlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Vestel Klimalarınızın iç-dış ünite bakımı, arıza onarımı, yer değişimi gibi tüm ihtiyaçlarınız için Vestel Klima konusunda uzman klima teknisyenlerimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı Karşıyaka Vestel Servisi
Sonraki Yazı Tatil Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Kalmadı

Yazar Hakkında

Melih
Melih 202 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Tanıtım 1 Yorum

Yazın Trend Takıları İçin Deniz Kabuğu Boncuklar Prestij

Yazın Trend Takıları İçin Deniz Kabuğu Boncuklar Prestij’de! Farklı ülke ve şehirlerden özel olarak toplanan deniz kabukları, günümüzde yalnızca süs eşyası olarak kullanılmasının yanı sıra, takı aksesuarları tasarımında da tercih

Tanıtım Yorum Yok

Tüketici Hakları İçin Online Şikayet Nasıl Yapılır ?

Tüketici Hakları İçin Online Şikayet Nasıl Yapılır? Son yıllarda gelişen iletişim teknolojisinin kolaylık sağladığı alanlardan biri tüketici şikayetler konusudur. Şikayetim var ve bu şikayetinizi internet aracılığıyla ya da telefon kullanarak

Tanıtım Yorum Yok

Sünnet Kıyafeti Modelleri

Sünnet Kıyafeti Modelleri Sünnet kıyafetleri alışverişlerinin en büyük sorunlarından birisi, mağazaları gezerken fazla çeşit görememektir. Ayrıca aracınız olsun olmasın, tek tek mağazalara girip çıkmak oldukça yorucu bir gün geçirmenize sebep

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla