Sigortalı ve Garantili Taşımacılık Firması
25 Eylül 2020 0 Yorum 930 Görüntüleme

Sigortalı ve Garantili Taşımacılık Firması

Kaptanlar nakliyat bu sektörde diğer tüm nakliye firmalarını geride bırakarak profesyonel bir şekilde taşıma taşıma işelemlerinizi gerçekleştirerek nakliye sektörüne öncü firmalar arasına ismini yazdırmıştır. Piyasada bir çok nakliyat firması bulunmaktadır. Müşterilerinde bu nakliye firmaları arasından hangisine güvenip güvenemeyeceğini şüphe etmektedir.

 Şirketimizde müşterilerimizin aklındaki şüpheleri kaldırarak işinde uzmanlaşmış olarak bu yolda müşterilerimizin güvenini kazanarak profesyonelliğimizle taşıma işlemlerini hassas bir şekilde tamamlayarak bu yolda müşterilerimizle beraber kaliteli taşımacılığımızı gerçekleştirmekteyiz. Kaptanlar nakliyat firmamız 1995 yılından beri tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmış bir nakliyat firması olarak sektörde tanınmaktayız. 

 

Kaptanlar Şehir İçi Nakliyat Firması

Şehir içi nakliyat şirketi olan firmamız her zaman 7/24 haftanın her günü sevkiyatını tamamlamaktadır. Hizmet sunduğumuz bölgeleri her şoförlerimiz çok iyi bilmektedir bu nedenle nakliyat sevkiyatımız zamana uygun hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Nakliyat firmamızda her türlü nakliyat araçları bulunmaktadır. Bu nakliye araçları ( kamyonet açık- kapalı, kamyon, TIR) ve benzeri araçlar ile sevkiyat gerçekleştirmekteyiz.  Müşterilerimiz yüküne, eşyasına, ağırlığına, ebatına uygun araçları şirketimizin web adresinden araç filomuz dan aracınızı seçip firmamızla iletişime geçtiğinizde bizleri bilgilendirebilirsiniz. 

Uygun Fiyat Teklifi | Kaptanlar Nakliyat

Kaptanlar taşımacılık şirketi olarak alanında hızla gelişerek hizmet sunan firmamız müşterilerimizin maddi durumunu düşünerek, verdiğimiz uygun fiyat teklifleri ile firmamızın uzman kadrosu ile nakliye işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Kaptanlar Nakliyat

Sizlerin memnuniyeti şirketimiz için bir başarıdır. Bu başarı bizleri daha hırslandırıp çok çalışıp çabalayarak firmamıza olduğumuzdan dahada profesyonellik katacaktır.

Sigortalı  ve Garantili Taşımacılık Firması 

Her gün taşıma sevkiyatı gerçekleştiren firmamız müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması için, yüklerini ve eşyalarını garantiye alarak sigortalı ve garantili nakliye hizmeti sunan şirketimiz, müşterilerinin vazgeçilmez firması olup ve güvenini kazanmış  nakliyat firması olarak piyasada kendini duyurmuştur. 

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız sunduğu bu hizmeti hassas olarak ve kaliteli bir taşıma gerçekleştirmektedir.  İlk öncelikle bu işlemi gerçekleştirmeden önce evinize uygun (1+1, 2+1, 3+1) araçlarımızı belirlemekteyiz. Ve sonrasında kaç tane personel gerektiğini belirliyoruz. Taşınacak olan evinizin konumuna gelip işinde uzmanlaşmış profesyonel personellerimiz ile eşyalarınızı streç yaparak ve paketleyerek özenle personellerimiz aracımıza taşımaktadır. Evinizi taşıyıp ve istediğiniz konuma aracımız ile evinizi taşıyoruz. 

Paketleme ve Ambalajlama

İstanbul’un en iyi evden eve nakliye firması olan Kaptanlar nakliyat, evden eve nakliye hizmeti sunarken eşyalarınıza dışardan gelebilecek darbelere karşı eşyalarınızı hassas bir şekilde paketleyip ambalajlayarak eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Paketleme ve ambalajlama yaparak kaliteli paketleme ve ambalajlama araçları kullanarak eşyalarınızı paketlemekteyiz.  

Asansörlü  Evden Eve Nakliyat 

Asanörlü evden eve nakliyat yapan firmamız asansörlü taşıma işlemini taşınacak olan eşyanızın binada taşımayı zorlaştıran engeller için bire bir taşımayı kolaylaştırıp hızlı ve hasarsız bir şekilde belirtilen konuma  taşımaktayız. Kaptanlar nakliye olarak sizlerin memnuniyetini kazanarak taşımak bizler için dahada gurur verici hizmettir.

Kaptanlar Nakliyat

Ofis & Büro Taşımacılığı

Nakliye firmamız sunmakta olan ofis ve büro taşımacılığı işlemlerini çok hassas bir  taşıma ile  gerçekleştirmektedir. Ofisinizde ve büronuzda bulunan eşyalarınız olması gerekendende hassas olduğunu biliyoruz. Bunu bildiğimiz için koltuklarınızı, toplantı masanızı, dosya dolaplarınızı iyi bir şekilde paketleyerek aracımıza taşımaktayız. Aracımız ile istediğiniz konuma sevkiyat gerçekleştirmekteyiz.

 

Eşya Depolama Hizmeti 

Nakliyat firmaları arasında en çok tanınan firmamız Kaptanlar nakliyat müşterişerine eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz fazla veya gereksiz olan eşyalarını depoları olmadıkları için eşyalarını nereye saklayacaklarını bilmezler. Nakliyat şirketimiz müşterilerimizin yanında olup eşya depolama hizmeti sunarak müşterilerimizin eşyalarını firmamızın deposunda saklayabilmekteyiz. İstanbul’ un en profesyonel nakliyat firması olan Kaptanlar nakliye müşterilerine en kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

 

Profesyonel Nakliye Şirketi

İstanbulda iki şubesi bulunan şirketimizin İstanbul’un her bölgesine hizmet sunmaktadır. Profesyonel personellerimiz ve tecrübeli şoförlerimiz ile nakliye hizmeti sunarak müşterilerimizin gönüllerinde taht kurup onların güvenini kazanmış nakliye firmasıyız.  En çok tercih edilen nakliyat firması olarak sunduğumuz tüm hizmetler (şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, parça eşya taşıma, parsiyel taşımacılığı, fabrika taşıma, fuar taşıma) hizmetleri sunmaktayız.

www.kaptanlarnakliyat.com web adresimizden firmamızın sunduğu tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı İstanbul LİBELLE Süpürge Tamir Servisi
Sonraki Yazı Ariston Tamir Servisi Numarası : 444 78 56

Yazar Hakkında

Melih
Melih 226 yazı bulunuyor

Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte olan Webmaster.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

Güvenilir Şekilde Kahve Falı Baktırma

                                     Güvenilir Şekilde Kahve Falı Baktırma  Kahve Falı Son zamanlarda en trend olan konuların başında kahve falı baktırmak gelmektedir. Hepimiz mutlaka her gün olmasa da iki günde bir kahve içiyor

Tanıtım Yorum Yok

Havalı Silah ile Atış Taktikleri

Havalı Silah ile Atış Taktikleri Havalı tüfek ateşli silah kategorisinde olmayan ve çeşitli amaçlarla kullanılabilen silah modelleri arasındadır. Havalı tüfek, ateşli silah çeşitlerinden farklı silah modelidir. Mermi ile ateşleme özelliği

Tanıtım 1 Yorum

Mast Kazı Özellikleri Nelerdir ?

Mast Kazı Özellikleri Nelerdir ? Ülkemize son yıllarda kaz üretimi oldukça popüler durumda. Kaz üretimi konusunda üreticilerin de işlerinin yolunda olması kaz üretimi konusunda önemli gelişmelerin yaşanmasını sağlamıştır. Özellikle kümes

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla