Ücretsiz Makale Tanıtım ve Satış Scripti
18 Ocak 2017 1 Yorum 3075 Görüntüleme

Ücretsiz Makale Tanıtım ve Satış Scripti

İnternet sektörünün %65’lik kısmının girişiminin başladığı sektör makale sektörüdür. Herhangi bir sermaye gerektirmemekle beraber, sadece bilgi ve güzel Türkçe’mize dayalı olarak yürüyen bir sektördür. Kimisi blog yazısı yazarak ve sitelerine içerik girerek kendi makalesi ile herhangi birine değil de kendisine editörlük yaparlar. Kimisi de dediğim gibi ticaret anlamında kullanır.

Ücretsiz Makale Tanıtım ve Satış Scripti

Özellikle bazı kişiler kendisinden çıkıp bir ekip halinde bu işleri yürütüyorlar. Tabiki de güzel bir başarı takdir etmek gerekiyor. Bu yazımızda şahıs veya ekip olarak farketmeden online makale tanıtım ve satış scriptini sunuyorum. Script php tabanlı olmakla beraber gayet sade ve kullanışlıdır. Ayrıca ücretsizdir.

“Davut Kara” hocamızın 11.08.2013 tarihinde hazırlamış olduğu script hala kullanıbilir ve gayet iş görücek şekidle tasarlanmış. Script yapıyorum diyipte çalıntı kod ve materyallar ile hazırlanmış bir script değildir. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Script özellikleri;

 • Örnek ve satılık makale listeleme
 •  Sipariş Sayfası ama ödeme sistemi yoktur sadece sipariş alır.
 • Yönetim paneli
 • Slider

  Ücretsiz Makale Tanıtım ve Satış Scripti

  Scriptin eski sürümünden çekilmiş olan bir video..

 

indir
Ücretsiz Makale Tanıtım ve Satış Scripti İNDİR

 

Kaynak : Ücretsiz Makale Tanıtım / Satış Scripti
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • Harika
 • Süper
 • Üzücü
 • Kızdırıcı
 • Gereksiz
 • Düşündürücü
Önceki Yazı WordPress Yorumlar Kısmından Site Adresini Kaldırma
Sonraki Yazı Link Satış Scripti 1.0

Yazar Hakkında

Melih
Melih 202 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Webmaster 1 Yorum

Güncel Döviz Scripti

Güncel Döviz Scriptin de halen birçok eksiklik ve ufak tefek hataları da olsa işinize yarayacak şekilde açık kaynak kodlu olarak PHP ve PDO ile kodlanmıştır. Seo linkleri ile bootstrap uyumlu

Webmaster 2 Yorum

Ücretsiz İş Takip Uygulaması (Web Tabanlı)

Uygulama Bootstrap altyapısını kullanarak geliştirilmiş responsive bir uygulamadır. Uygulamanın Amacı ve İşlevi Kısacası Şöyle; Günlük, Haftalık, Aylık fark etmez, yapacağınız işleri veya görevleri önem derecesine göre kaydederek, Yapıldı mı ?

PHP MD5 Oluşturma Scripti

Merhaba MD5 Oluşturma Scripti’nin arayüzü Bootstrap kullanarak geliştirilmiş ve dinamik işlem altyapısında ise PHP destek sağlamış. Yapımcımız kodlama.net ; “scripti kurmak için özel bir çaba sarfetmenize gerek yol yalnızca yayınlamak

1 Yorum

Yanıtla