Windows Kod 37 Hatası Çözümü
21 Şubat 2018 0 Yorum 1285 Görüntüleme

Windows Kod 37 Hatası Çözümü

Kod 37 Hatası Neden Oluşur?

Kod 37 gibi Aygıt Yöneticisi Hataları , çok çeşitli faktörlerden kullanıcıların karşısına çıkabilir. Bu nedenle, bu hatanın tekrar tekrar ortaya çıkmasını önüne geçmek için, olası her nedenin sorun giderme işlemine tabi tutulması önem taşır. Kod 37 hatasının ortaya çıkmasındaki bazı nedenleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

– Hatalı yapılandırılmış, eski veya bozuk aygıt sürücüleri. (son derece yaygındır)
– Son Windows ile ilişkili yazılım değişikliğinden (yükleme ya da kaldırma) kaynaklanan, Windows kayıt defterinde bozulma.
– Virüs veya kötü amaçlı yazılım Windows sistem dosyalarını ya da ilgili sürücüleri bozmuş.
– Yeni donanım takıldıktan sonra sürücü çakışması.
– Hatalı donanım yapılandırması.

Kod 37 Hatası Çözümü

Kod 37 hata mesajı alıyor iseniz aygıt yönetici kısmına girerek donanım üzerinde sarı ünlem işareti var ise o donanım kaynaklı olmaktadır. Win+R tuşlarına birlikte bastığınızda çalıştır penceresi açılacaktır buraya ‘devmgmt.msc’ komutunu yazarak “aygıt yöneticisi” açın.

Kod 37 Hata mesajından kurtulmak için en son yüklediğiniz veya güncellediğiniz sürücüyü bilgisayarınızdan kaldırın. Daha sonra bilgisayarınızı Ccleaner Programı ile kayıt defteri ve çöp dosyaları temizleyin. Bu sayede daha önceden hatalı olarak yapılandırılan sürücü ve dosyalarından kurtulmuş olacaksınız. Daha sonra Güncel sürücüleri resmi sitesi üzerinden indirin ve yükleyin. Tekrar denediğinizde uygulamanın sorunsuz açılacağını ve kod 37 hatasını bir daha almayacağınızı görebilirsiniz.

Kaynak : http://www.windowshatalari.com/kod-37-hatasi-ve-cozumu/
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu Çözümü
Sonraki Yazı Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir?

Yazar Hakkında

Melih
Melih 226 yazı bulunuyor

Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte olan Webmaster.

Benzer Yazılar

Windows Yorum Yok

Microsoft Edge Kapanma Sorunu ve Çözümü

Internet Explorer, Google Chrome derken bir başka internet motoru daha karşımıza çıktı. İnsanlar hiç şüphesiz yeni çıkan bir şeyi hemen denemek ve onu benimsemek istemektedir. Haliyle Microsoft Edge’de bu bağlamda

Bilgisayar Yorum Yok

Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu Çözümü

Bilgilerimiz, dosyalarımız ve daha birçok bilgiyi saklamaya yarayan Usb cihazı, bilgisayarımıza taktığımız zaman bazen “Usb aygıtı tanınmadı” olarak bir hata verebiliyor. İçinde birçok önemli olabilirdi. Peki bir daha “Usb içinde

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla