Youtube Video indirme Scripti
22 Kasım 2018 2 Yorum 1254 Görüntüleme

Youtube Video indirme Scripti

Kadir Ceyhan Tarafından geliştirilmiş olan Youtube Video indirme Scripti kendi web siteniz üzerinden başka kullanıcılara Youtube videolarını indirme seçeneğini sunmaktadır. Youtube videolarını MP4 360p, MP4 720p, 3GP 240p, WebM 360p video modlarında indirmeye yarayan video indirme scripti’nin kullanımı ve kurulumu da oldukça kolaydır.

Kurulum için indirdiğiniz dosyaları, sunucuza atmanız yeterli olacaktır. Veritabanı ve kurulum işlemleri gerektirmemektedir ve herhangi bir profesyonel bilgiye sahip olmadan açık kaynak kodlu Youtube Video indirme Scripti’ni istediğiniz şekilde düzenleyerek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Youtube Video indirme Scripti

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı Sünnet Kıyafeti Modelleri
Sonraki Yazı Wordpress WmAraciKry Teması

Yazar Hakkında

Melih
Melih 219 yazı bulunuyor

Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte olan Webmaster.

Benzer Yazılar

Webmaster 1 Yorum

Güncel Döviz Scripti

Güncel Döviz Scriptin de halen birçok eksiklik ve ufak tefek hataları da olsa işinize yarayacak şekilde açık kaynak kodlu olarak PHP ve PDO ile kodlanmıştır. Seo linkleri ile bootstrap uyumlu

Webmaster 1 Yorum

Htaccess www Yönlendirmesi Ekleme ve Kaldırma

www Eki Nedir? Ne işe Yarar? www açılımı World Wide Web (Dünya Çapında Ağ) olan, hiper metin dosyaları (web sayfaları) aracılığı ile verilerin aktarıldığı bir iletişim sistemini tanımlamaktadır.  Web ile İnternet

WordPress 2 Yorum

WordPress Gravatar alt etiket Sorunu Çözümü

  Günümüzde herkesin en çok kullandığı bir blog sistemi olan wordpress ile ilgili bir sorun var ki çoğu kişi bunu araştırmak ile uğraşıyor ve her yolun sonunda olumsuz sonuçlara ulaşıyor.

Yorum

Yanıtla