Arşiv

Bilgisayar Yorum

Google Search Console’a Nasıl Girilir?

Google search console, google tarafından sağlanan ücretsiz web yöneticisi araçlarından biridir. Google Search Console, web sitenizin varlığını duyurmada ve arama motoru sonuç sayfalarında hedef kitlenize ulaşmada önemli bir rol oynar.

Webmaster 0 Yorum

Google Webmaster Araçları Nelerdir?

Günümüzde giderek karmaşıklaşan dijital dünyanın labirentinde gezinmek zor olabiliyor bu durumda Google webmaster araçları size bu labirentin anahtarını veriyor. Google Web Yöneticisi Araçları’nın ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını anlamak önemlidir.

Grafik Tasarım 0 Yorum

Grafik Tasarım Hakkında En Merak Edilenler

Grafik Tasarım En Merak Edilenler nelerdir? Grafik tasarım, görsel iletişimin güçlü bir aracıdır ve günümüzün dijital dünyasında büyük bir rol oynamaktadır. Bu sanat formu, metin, görsel ve renkleri bir araya

Html Nedir? Hmtl Kodlama Nasıl Yapılır?

HTML, web siteleri hazırlanırken kullanılan, html nedir? Sorusunun en açıklayıcı cevabı özel işaret dili olarak bilinir. Bir dil programı olduğu söylenmese de, arama motorları bu kodlar sayesinde gerekli bilgi verilir.

PHP Nedir? Ne İşe Yarar? Nerelerde Kullanılır?

PHP, günlük hayatta duyduğumuz ve merak ettiğimiz bir kavramdır. Günümüz dünyasında php nedir? Konusunda araştırmalar yapabilirsiniz. Yaygın olarak bilinen ve kullanılan programlama dilidir. Tam açıldığında “Personal Home Page” şeklinde geçer.

  • 1
  • 2