Bonus ve Axess Puan Geçerli İşyerleri
23 Ocak 2020 5 Yorum 234 Görüntüleme

Bonus ve Axess Puan Geçerli İşyerleri

Bonus ve Axess Puan Geçerli İşyerleri
Günümüzde anlaşmalı olduğu ve Axess Chip para geçen yerler arasında pek çok market bulunur. Bu marketler, günümüzde popüler olan ve herkesin sıklık ile alışveriş yaptıkları marketler olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle sayısı oldukça fazla olan büyük şubeli marketlerde Axess Chip para geçmiyor. Bunun yanında internet üzerinden yapılan bazı alışveriş sitelerinde de Axess Chip para geçer.

Bu siteler de yine de herkesin sürekli alışveriş yaptığı ve teknolojiden kozmetiğe, elektronikten deterjana kadar çeşitliliği fazla olan sitelerdir. Aslında görüldüğü gibi insanlar tarafından en çok tercih sebebi olan yerler ve siteler de Axess Chip para bonuslar geçiyor.

Özellikle internet alışverişlerinde puan kullanmak zor idi. Fakat Axess Chip para puan kolaylık ile kullanılır. İstenilen kadar kullanma şansı sunduğu için de oldukça fazla tercih edilen bir kart olarak karşımıza çıkar. Bazı sitelerin bu karta özel kampanyalar düzenlemesi de para puan konusunda avantajlı oluyor.

Axess Chip Para Bonus Kozmetik ve Akaryakıtta Geçiyor Mu?
Market ve online internet sitelerinde para puanın geçmesinin yanı sıra akaryakıt ve kozmetik de bonus puan geçen yerler arasında yer alır. Hemen hemen bütün akaryakıt istasyonlarında Axess Chip para geçtiği için kişilere avantaj sağlamış olur.Yalnız yerel olan akaryakıt istasyonları ile üye anlaşması bulunmadığı söylenir. Günümüzde en çok Axess Chip para bonus veren ve harcanmasını sağlayan benzin istasyonu en bilinenlerden biridir.

Diğer istasyonlar ise, akaryakıtta en çok tercih edilenlere bakılarak bonus kazandıranlar bulunabilir. Kozmetik de ise en çok chip para bonusunu en çok müşterisi olan kozmetik mağazalarından biri vermektedir. Sektörde çeşitliliğinin fazla olması da hem avantajlı hem de karlıdır

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • Harika
 • Süper
 • Üzücü
 • Kızdırıcı
 • Gereksiz
 • Düşündürücü
Önceki Yazı İzmir Mimarlık Ofisleri
Sonraki Yazı İstanbul Fakir Süpürge Servisi

Yazar Hakkında

Melih
Melih 198 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

En Çok Kullanılan Dini Forum Sitesi

Her insanın günlük hayatında dini ile alakalı olarak yaşadığı sorunlar olduğu gibi sizin de bu şeklide birçok sorununuz bulunmaktadır. Birçok insan bu alanda bilgisiz olduğu halde insanlara yanlış bilgiler veriyor

Tanıtım 1 Yorum

İnegöl Mobilya’da Tek Adres

İnegöl Mobilya‘da Tek Adres Mobilya hayatımızda önemli bir yeri olan, evimizin, ofisimizin, bahçemizin, iş yerimizin, daha nice mekânın dekore edilmesini ve doğru kullanılmasını sağlayan eşyaların bütünüdür. Mobilyacılık sektörü ülkemizde uzun

Tanıtım 2 Yorum

Alyansların Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Alyansların Bakımı Nasıl Olmalıdır? Alyans yüzükler kullanımı milattan önceye kadar dayanan; aşkın en evrensel ve zamansız simgesi olarak günümüze kadar ulaşan en özel simgelerden biridir. Kadın ve erkeğin, elmanın iki

Yorum

 1. Piyasa Rehberi
  Ocak 29, 02:02 YANITLA
  Gayet güzel bir paylaşım bu kartlarla ilgili bilgileri bankaların telefon numarası ile arayarak alabiliyoruz. Paylaşımda güzel güzel olmuş. Teşekkürler.
 2. Dilek
  Ocak 30, 23:47 YANITLA
  Axess kredi kartı kullandığım tek kart. Gerçekten harika. Paylaşım çok güzel olmuş. Teşekkürler.
 3. Uçak Bileti
  Şubat 08, 02:12 YANITLA
  Axess kredi kartını yaklaşık 6 senedir kullanıyorum ve genelde uçak bileti alıyorum. Wings programında mil puanı kazanabiliyoruz.

Yanıtla