İstanbul Evden Eve Nakliyat
17 Şubat 2021 0 Yorum 913 Görüntüleme

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat eşyalarınızı bulunduğu noktadan dilediğiniz adrese taşıma işlemini gerçekleştirir. Eşyalarınız düzgün bir şekilde paketlenir. Sizin eşyalarınız bizim için kıymetlidir. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için eşyalarınıza sigorta yapılır. Eşyalarınız güzel ambalajlar ile korunur. Daha sonra zarar görmeyecek bir şekilde araca yerleştirilir. Eşyalar yerleştirildikten sonra yeni adresinize ulaşım sağlanır. Her alanda hizmet sunulur. Evden eve, ofis, büro, şirketler arası taşımacılık, banka taşımacılık, asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, tekstil ve fabrika taşımacılığı gibi taşımacılık yapılır.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

İstanbul evden eve nakliyat uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile eşyalarınızı özenle taşır. Eşyalarınızın kolay ve güvenilir bir şekilde taşınması önemlidir. Nakliyat sektöründe nakliyat çeşitlerine göre fiyat değişiklik gösterir. Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız daha hızlı ve pratik bir şekilde taşımacılık gösterir. Bu nedenle de fiyatta da değişiklik olacaktır. Yine sigortalı taşımacılıkta eşyalarınızın sorumluluğu bize ait olacaktır. Bu nedenle fiyatta yine farklılık olacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İstanbul evden eve nakliyat sırasında eşyalarınıza zarar gelmemesi için tuz ruhu, kimyasal boya, tiner ve benzin tarzında malzemelerin eşyalarınızın yanında taşınmaması gereklidir. Çünkü kötü bir durum sonucu eşyalarınız ciddi anlamda zarar görebilir. Canlı ve evcil hayvanlarınızı eşyalarınızın yanında taşımamanız gereklidir. Eşyaların arasında canlı hayvanınıza zarar gelebilir. Kendi özel aracınızda ya da farklı bir şekilde götürmeniz önerilir.

Silah, patlayıcı tarzda eşyalar eşyalarınız ile beraber nakliyat aracına konulamaz. Kömür gibi malzemeler ve eşyalarda yine nakliyat aracında taşınamaz. Antika tarzında değerli eşyalarınız da yine nakliyat aracında taşınması önerilmez. Jeneratör, çim biçme makinesi, odun kesme makinesi gibi malzemeler yine nakliyat arabasına konulmamalıdır. Yine gıda ürünleri de eşyalarınız ile beraber girmemelidir. Bozulması ve herhangi olası bir durum ile eşyalarınıza zarar verebilir.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Nakliyat sektöründe son yıllarda büyük bir kurtarıcı olan asansörlü taşımacılık bizlere büyük kolaylık sağladı. Taşımacılık büyük alanda kolaylaştı. Taşımacılık hem daha çok kolaylaştı. Hızlı ve pratik kolay bir şekilde eşyalarınız dilediğiniz yere taşınır. Hem de kısa bir süre içerisinde taşımacılık işleminiz gerçekleşir. Eskiden asansörlü taşımacılık bulunmaz iken apartmandan eşyalarınız zarar görerek çıkabiliyordu. Fakat artık öyle bir ihtimal olmayacak.

Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız daha güvenli. Eşyalarınıza çatlak, kırık, ya da ezik gibi hasarlar meydana gelmeyecek. Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız cam ya da balkon gibi bir alandan asansör sistemi ile güzelce hasar almayacak bir şekilde yerleştirilip, aşağıya çekilir. Daha sonra ise kamyonet gibi olan araca zarar almayacak bir şekilde yüklenir. Hem üst katlardan taşınma zorluğu yaşanmayacak hem de eşyalarınız kolaylıkla eski adresinizden çıkarılmış olacaktır.

Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Asansörlü taşımacılık dar merdiveni bulunan ya da yüksek katlar için buluş harikası olmuştur. Artık taşınmadan korkmayacaksınız. Evlerinizin çatı katından, balkondan veya pencereden asansörlü taşımacılık gerçekleştirilir. Özel tasarlanan asansörlü taşımacılık sistemi ile kamyon arkasına yerleşmiş bu sistem eşyalarınızı belirli bir asansör yardımı ile aşağıya çeker. Daha sonra o sistem tekrar yukarıya çıkar. Diğer eşyalarınızı alır. 20 katlı binalara kadar ulaşır. Raylı kızak gibi sisteme sahiptir. Rayların üst kısmında asansör kabinleri vardır. Asansör kabini uzunluğu 2,5 metre civarında genişliği olan bir kabindir. Asansörlü taşımacılık da bina yeri bu taşımacılığa uygun olmalıdır. Uygun giriş bulunamaması halinde asansör taşımacılığı gerçekleşemez. Aracın eve yaklaşıp yaklaşamayacağını incelemek gereklidir.

Kombine Taşımacılık Nedir?

Birden fazla yöntem ile nakliyeciliğin gerçekleşmesi durumudur. Bir nakliyenin kombine taşımacılık olabilmesi için taşıma yöntemlerinden en az 2 tanesi olması gerekir. Bir sözleşme ile bağlanır. Sözleşmenin olmaması demek kombine taşımacılık olmaması demektir. 3 kombine taşımacılık bileşeni bulunur. Taşıma terminali, taşımacılık aracı ve taşıma ünitesi şeklinde 3 şekli bulunur.

Tren, gemi, uçak gibi araçların vermiş olduğu destek sayesinde karayolları aracı en çok tercih edilen taşıma aracı olarak bilinir. Denizyolu karayolu kombine taşımacılıkta liman ve limana teslim alanlarında yine karayolu aracı kullanılır. Kombine taşımacılıkta konteynerler bir alanda toplanır. Yükleme ya da boşaltma işlemleri vinç gibi büyük araçlar ile yapılır. Karayolu araçları terminalde beklemesi gerekir. Terminal gerekli donanıma sahip olmalıdır.

İstanbul nakliye hizmeti almak için https://www.korkmazoglunakliyat.com/istanbul-evden-eve-nakliyat/ sitemizi ziyaret ediniz.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı Güvenilir Şekilde Kahve Falı Baktırma
Sonraki Yazı Çok Dilde Makale Hizmeti İle Globale Açılın

Yazar Hakkında

Melih
Melih 224 yazı bulunuyor

Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte olan Webmaster.

Benzer Yazılar

Genel Yorum Yok

Asma İskele Kiralama

ASMA İSKELE KİRALAMA Bir inşaatın bitirilmesinde en çok rol oynayan asma iskelelerin kalitelisini bulmaktan endişe mi duyuyorsunuz? Asma iskele nereden kiralanır, en yeni teknolojiyle üretilmiş asma iskele kiralama konusunda kime

Teknoloji Yorum Yok

Ülkemizin WhatsApp Destek Sitesi WhatsAppDestek.net

Ülkemizde yoğun olarak kullanılan cep telefonu uygulamalarından birisi olan Whatsapp, kullanıcılarına sunmuş olduğu pek çok avantajdan ötürü çokça kullanılmaktadır. Çoklu mesajlaşma seçeneği, video paylaşımı, fotoğraf paylaşımı, görüntülü konuşma olanağı ve

Servis ve Bakım Yorum Yok

Beykoz Demirdöküm Özel Servisi

Beykoz Demirdöküm Özel Servisi Kış aylarında bir kenara atılan ve kullanımı çok fazla yapılmayan klimalar, yaz aylarının gelmesi ile birlikte her evde yerini almış durumda. Doğru montajın çok önemli olduğu

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla