Çok Dilde Makale Hizmeti İle Globale Açılın
1 Nisan 2021 0 Yorum 305 Görüntüleme

Çok Dilde Makale Hizmeti İle Globale Açılın

Çok Dilde Makale Hizmeti İle Globale Açılın

Küreselleşme ve dijitalleşme ile web siteleri için düzenli olarak yaratıcı içerik sunma ihtiyacı doğmuştur. Özellikle blogunu veya web sitesini küresel düzeyde genişletmek isteyen ve okuyucu sayısını kısa sürede katlamak isteyen insanlar için çok dilde içerik sunmak oldukça önemlidir. Sürekli yeni içerikler ile güncellenen ve rekabetin yüksek olduğu dijital ortamda web siteleri kaliteli ve özgün içerik yarışına girmiştir. Dijital pazarlama stratejileri arasında da oldukça önemli bir yere sahip olan makale yazımı ve içerik üretimi, şirketlerin ve markaların ürün veya hizmetlerini küresel bağlama taşımalarına yardımcı olmaktadır. Bu süreçte Protranslate makale yazımı hizmeti gibi profesyonel makale yazarlığı siteleri ile çalışmak hem zaman hem de uğraş açısından tasarruf etmeye yardımcı olacaktır.

Profesyonel Makale Hizmetinin Yararları

Pek çok şirketin veya markanın küresel bağlamda açılmalarında ilk adım web sitelerini ve içerikleri farklı dillere çevirmektir. Bu şekilde birçok içerik farklı dilleri konuşan okuyuculara iletilecek ve web sitesi hedeflenen okuyucu kitlesi tarafından trafik kazanmaya başlayacaktır. Fakat yalnızca çeviri ile farklı pazarlara girmek ve bu pazarlarda hemen bir kitle oluşturmak oldukça zor olacaktır. Çeviri, o dilde yazılmış özgün bir içeriğin yerini tutmamakla birlikte gerekli anahtar kelimeleri içermediğinden web sitesinin arama sonuçlarında üst sıralamalarda görünmesine yardımcı olmayacaktır. Bu da farklı dillerde eklenen içeriklerin yeterince insana ulaşamamasıyla sonuçlanacaktır. Profesyonel makale yazarları tarafından yazılmış özgün içerikler ise SEO odaklı olacağından daha kısa bir sürede sonuç gösterecektir. Buna ek olarak ana dilde yazılmış bir metin kültürel bağlamda bir çeviriye kıyasla daha doğal olacaktır.

Başarılı bir makale hizmeti yalnızca profesyonel içerik ajansları tarafından sağlanabilmektedir. Makale süreci çok aşamalı ve detaylı bir şekilde ele alınmalı ve müşterinin siparişi tüm detaylarıyla incelenmelidir. Makalenin yazılacağı dilde ve konuda uzmanlaşmış bir makale yazarı seçilmeli ve bu yazarın ise konu hakkında detaylı araştırma yaparak hatasız bir metin ortaya çıkarması gerekmektedir. Yazarın ortaya çıkardığı metin uzman editörler tarafından yazım hataları ve dil bilgisi hataları bakımından incelenmeli ve olası tüm hatalar müşteriye teslim etmeden önce saptanmalı ve düzeltilmelidir. Müşterinin memnuniyetini garantilemek için ise revizyon hakkı tanınmalıdır.

Protranslate Makale Hizmeti

Çok dilde kreatif içerik ve makale yazımı sunmak şirketlerin ve markaların ürün veya hizmetlerini global bir kitleye taşımalarına ve geniş okuyucu kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Yaratıcı ve faydalı makaleler okuyucuların markalara olan güvenini artırarak okuyucuların potansiyel müşterilere dönmesini sağlamaktadır. Yabancı pazarlarda kilit bir okuyucu kitlesi oluşturarak bu kişilerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda makaleler üretmek şirketlerin dijital kimliklerini geliştirmeye yardımcı olacak ve küresele açılma sürecinde oldukça faydalı bir hamle olacaktır. Bunun için ise profesyonel bir makale yazarı kadrosuna sahip bir içerik ajansı ile çalışmak oldukça önemlidir.

Protranslate dijital içerik ajansı, geniş ve uzman içerik yazarı kadrosu ile çok dilde içerik hizmeti sunmaktadır. Detaylı ve aşamalı bir test sürecinden yüksek başarı oranıyla çıkan makale yazarları ile çalışan Protranslate, hem SEO hem de özgünlük unsurlarına büyük önem vermektedir. İyi bir içerik stratejisinin gereklilikleri konusunda bilgili uzman kadrosundan içerik hizmeti almak için sizler de Protranslate’i ziyaret edebilir, içerik ihtiyaçlarınız için fiyat alabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı İstanbul Evden Eve Nakliyat
Sonraki Yazı Netflix Party Nasıl Kullanılır ?

Yazar Hakkında

Melih
Melih 219 yazı bulunuyor

Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte olan Webmaster.

Benzer Yazılar

Genel Yorum Yok

Maltepe TEKA Teknik Servis Merkezi

Maltepe TEKA Teknik Servis Merkezi Uzun senelerden beri İstanbul’un her yerinde faaliyet gösteren Teka Servis İstanbul firması, Teka marka bulaşık makinelerine ait bakım, onarım ve montaj alanında hizmet vermektedir. Bulaşık

Tanıtım Yorum Yok

Modern Priz Modelleri İle Evinizi Güzelleştirin

Modern Priz Modelleri İle Evinizi Güzelleştirin Evlerimizin gelinliği perdedir derler. Bu doğrudur, fakat evimizin bir başka gelinliği daha vardır. Onlarda evimizde kullandığımız prizlerdir. Evimizin boyasıyla uyumlu bir priz en az

Genel 7 Yorum

Ücretsiz Canlı TV Scripti

Merhaba, bu yazımda normalde ücreti dahilinde satılabilecek ancak yazılımcı bir arkadaşımızın çorbada tuzumuz katkımız olsun diye ücretsiz olarak paylaştığı ücretsiz tv scriptini sizlerle paylaşacağım. Yazılım bootstrap kullanılarak tasarlanmıştır. Demo maalesef

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla