Estetik Dokunuşlu 3 Parçalı Dekoratif Tablo
21 Nisan 2017 0 Yorum 1321 Görüntüleme

Estetik Dokunuşlu 3 Parçalı Dekoratif Tablo

Tablolar evlerimizin duvarlarında odanın stiline uygun bir şekilde yer almaktadır. Bu bazen klasik manzara resmi olurken bazen soyut bir tablolar halini almaktadır. Odanız klasik döşenmişse klasik bir manzara tablosu asabilirsiniz duvarınıza. Ama modern çizgiler hakim ise bu modern yaşantının duvara yansıması da modern tablolarla olacaktır. Seçilen tema ve tablonun yapılışı tamamen soyutluk veya temalar üzerinde aktarılmıştır tuvale. Bu da modern çizgilerin duvarımızdaki yerini alış biçimidir.

Turkuaz Çiçekler 3 Parçalı Tablo

3 Parçalı Kanvas Tablolar

Duvarlarımızda son dönemlerde oldukça farklı yöntemlerle yapılmış eserle yer almaktadır bunlar bazen klasik Türk sanatının ürünleri olurken bazen de modern çağların eserleri olabilmektedir. Kanvas tablolar bu modernliği klasikle birleştiren bir tablo çeşididir. Baskı makineleri yardımıyla klasik eserleri duvarımıza yansıtan yenilikçi bir sanat dalıdır kanvas tablo basımı. Son dönemlerde oldukça fazla tutulmakta ve açılan galerileriyle hayatımızdaki yeri giderek artmaktadır. Artık en sevdiğimiz ressamın an güzel tablosu duvarlarımızı süsleyebilir. Nasıl mı? Kanvas tablo basımı ile.

Sea Set 3 Parçalı Tablo

Parçalanan Duyguların 3 Parçalı Tablosu

Resim bazen ayırır insanı başka insanların yanında ve götürür o resmin yapıldığı dönemlere bazen de o dönemleri alıp getirir günümüze bu eserlerle. Resim sanatı bazen birleştirir insanla zamanı bazen de parçalar, böler, ayırır. 3 parçalı tablolar işte ayıran resimlerdedir. Tam olanı üçe ayırır ve yerleştirir duvarımıza. Pek çok sayıda farklı tablolara ya da farklı dekoratif tablolara  https://www.tabloshop.com/ internet sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Meyveler Retro 3 Parçalı Tablo

Kaynak : Tabloshop.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı EVSİD'in Türkiye Ekonomisine Katkısı Devam Ediyor
Sonraki Yazı Bursa Garantili Uydu Servis Hizmeti

Yazar Hakkında

Melih
Melih 216 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

Şimdiye Kadar Yapılmış En Güzel Filmler

Sinema tarihi boyunca film izlemek her zaman insanlar için keyifli dakikalar geçirmenin yanı sıra kaliteli kurgusuyla merak duygusunu uyandırmak ve filmde anlatılmak istenen mesajın peşinden gitmek gibi bir amaca dayanmıştır.

Sosyal Medya 16 Yorum

İnstagram Beğeni ve Takipçi Hilesi

İnstagram Beğeni ve Takipçi Hilesi Sosyal medya sitelerinin giderek büyümesi ve kullanıcı sayılarının artması ile dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden İnstagram’da da takipçi sayısının önemi giderek artıyor. Dünya çapında

Tanıtım Yorum Yok

Ariston Tamir Servisi Numarası : 444 78 56

Ariston Tamir Servisi Numarası : 444 78 56 Özel Ariston Servisi firması hakkında sizlere detaylı bilgiler sunmaya devam ediyorum ve firmanın pek yakın zamanda online olarak hizmet sunacağını da belirtmek

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla