EVSİD’in Türkiye Ekonomisine Katkısı Devam Ediyor
21 Nisan 2017 0 Yorum 808 Görüntüleme

EVSİD’in Türkiye Ekonomisine Katkısı Devam Ediyor

2014 yılında kurulmuş olan ve Türk ürünlerinin uluslararası pazarlarda kendine yer bulmasını hedefleyen firma bünyesinde 148 firma bulundurmaktadır. Ev eşyası üreticileri, plastik eşya üreticileri gibi imalat yapan firmalar ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere birçok etkinlik düzenlemiştir. Bunlardan son yapılan Dubai etkinliğine Ticaret Müsteşarı Hasan Önal da katılmıştır. Ayrıca dernek Ekonomi Bakanlığı ile birlikte hareket ederek hazırlanmış bir projede Urge ile birlikte devam etmektedir.

Dubai Sektörel Ticaret Heyeti

EVSİD Ekonomiye Nasıl Katkı Sağlar?

Evsid derneği ürünlerin farklı kıtalardaki farklı ülkelerde tanınması ve pazar olanağının doğması amacı ile hareket etmektedir. Örneğin hijyen denildiğinde akla gelen banyo için banyo eşyası üreticileri ile birlikte yurt dışında yapılan bir etkinlikte hem ürünlerin tanıtımı hem de bu ürünleri almayı düşünen alıcı firmalarla yapılan görüşmeleri sağlar. Bu sayede hem ürünlerin ihracatı artar hem de imalatı artar. Ekonomi canlılığı sağlanarak ülkeye gelecek olan yatırım artar. Bu sayede de Türkiye ekonomisine katkıda bulunur.

Marks & Spencer İkili İş Görüşmeleri

EVSİD’e Üyelik Nasıl Yapılır?

Türkiye ekonomisine sağladığı katkılar ve yurt dışında düzenlediği etkinlikler ile Evsid adından söz ettiren bir dernektir. Ev ve mutfak eşyası üreticileri tarafından kurulan dernek üye olmak isteyen firmalar için bazı şartlar getirmiştir. Bu şartları sağlayan firmaların derneğe ulaştırması gereken bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler ve üyelik detayları sitesinde yer almaktadır. Gerekli şartlar yerine getirilip istenen belgeler ulaştırıldığında üyelik işlemleriniz başlatılacaktır.

 Türkiye'de ve sektörümüzde ilk kez profesyonel bir çalışma ile yurt dışındaki ithalatçı, dağıtıcı ve direkt alım yapan zincir mağazalar ile satın alma ofisleri "Turkish Housewares Invitation Only" adını verdiğimiz etkinlik ile İstanbul'da bir araya geliyor.

Kaynak : Evsid.org

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Harika
  • Süper
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • Düşündürücü
Önceki Yazı Kadife ve Keten Kumaşları Tek Adreste Bulabileceksiniz
Sonraki Yazı Estetik Dokunuşlu 3 Parçalı Dekoratif Tablo

Yazar Hakkında

Melih
Melih 218 yazı bulunuyor

Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte olan Webmaster.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

Evlilik Büyüsü ile Evlenenler Mutlu Mu?

Evlenmek önemlidir, fakat evliliği mutlu bir şekilde sürdürmek daha önemlidir. Zaman içinde büyük bir aşk ile evlendiğiniz kişi ile aranız açılabilir ve sorunlar baş gösterebilir. Büyünün tarihi milattan önceye dayanır.

Genel Yorum Yok

Yıldızname Bakımı

Yıldızname Bakımı Halk arasında yıldızname olarak bilinen, kişiye özgü yapılan bir gelecek veya yaşam okuma şekli olan yıldız haritası, kişilerin adı soyadı, anne adı, doğum tarihinin gün ay ve yıl

Tanıtım Yorum Yok

En Çok Kullanılan Dini Forum Sitesi

Her insanın günlük hayatında dini ile alakalı olarak yaşadığı sorunlar olduğu gibi sizin de bu şeklide birçok sorununuz bulunmaktadır. Birçok insan bu alanda bilgisiz olduğu halde insanlara yanlış bilgiler veriyor

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu yazmak için Hemen Tıklayın !

Yanıtla