Bu Yazın Modası Baskılı Tişörtler
9 Haziran 2020 1 Yorum 301 Görüntüleme

Bu Yazın Modası Baskılı Tişörtler

Bu Yazın Modası Baskılı Tişörtler

Sıcaklar bastırıp kazaklardan, kalın giysilerden kurtulmaya başladığımız an dolaplarda hemen sıkı bir temizlik başlar. Kazakların yerini renkli tişörtler alır.

Herkesin farklı bir giyim tarzı olsa da her zaman kaliteyi arar ve kaliteli ürünler kullanmak, yaz sıcağında terletme yapmayacak, rengi solmayacak ve yıkanmadan sonra kumaşı yıpranmayacak tişörtler bulmak ister.

Herkesin üzerinde görmekten bıktığımız, tek tip mağaza modelleri bazen isteklerimizi karşılamaz. Bu durumlarda tişört baskı seçenekleri öne çıkar çünkü baskı yaptıracağımız görsel ya da fotoğrafı kendimiz seçeceğimizden tamamıyla orijinal bir ürün ortaya çıkartmış oluruz. İster kendimiz, ister başkasına hediye vermek için daha orijinal pek az seçenek bulunur.

Ayrıca kurumsal firma ve kuruluşların da şirketlerinde kullanmak üzere tişört ihtiyaçları doğar. Bu durumlarda tişörtlerde kullanılacak logo, slogan ve görselin bu firmaya ait olması gerektiğinden tişört baskı yapılması gerekmektedir.

Kışın kazak ya da hırkalarla, yazın kotlar, şortlar ve eteklerle kombinleyebileceğiniz zamansız tişörtlerinizde kendi tasarımınızı görmek ve kullanmak istemez misiniz?

Tişörtünüzün rengine, modeline ve bedenine karar vererek, tasarımınızı hazırlayıp sepete ekleyin ve baskıyı bize bırakın. Herkesin giydiğinden farklı, giydiğinizde fark yaratacak, size özel tişörtünüze kolaylıkla sahip olun!

Dijital baskı yöntemi ile hazırlanan rengi solmayan,  %100 pamuk ve uzun ömürlü tişörtlerinizi istediğiniz adette bastırabilirsiniz.

Yıllar geçse bile vazgeçemeyeceğiniz, kendi tasarımınız olan tişörtleri yaz kış ve uzun yıllar severek giyeceğinizden eminiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • Harika
 • Süper
 • Üzücü
 • Kızdırıcı
 • Gereksiz
 • Düşündürücü
Önceki Yazı Yüksek Erişim Kapasitesi İle Sanal Sunucu Kiralama
Sonraki Yazı ISO Anlamı Nedir?

Yazar Hakkında

Melih
Melih 218 yazı bulunuyor

Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte olan Webmaster.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

İstanbul Buderus Kombi Servisi

İstanbul Buderus Kombi Servisi BUDERUS kullanıcıları için tavsiye etmek istediğim bir özel servis firması var ve benim gibi bu markanın ürünlerini kullanan çok sayıda insanın da bu firmadan haberdar olduğunu

Tanıtım Yorum Yok

Sigortalı ve Garantili Taşımacılık Firması

Kaptanlar nakliyat bu sektörde diğer tüm nakliye firmalarını geride bırakarak profesyonel bir şekilde taşıma taşıma işelemlerinizi gerçekleştirerek nakliye sektörüne öncü firmalar arasına ismini yazdırmıştır. Piyasada bir çok nakliyat firması bulunmaktadır.

Tanıtım Yorum Yok

Mağaza Tasarımında Fark Yaratan Point-Expo

Mağaza Tasarımında Fark Yaratan Point-Expo Sadece alışveriş mağazaları için değil aynı zamanda ev ve iş yerlerine yapılan iç mimari tasarımlarının genel hizmetlerine verilen mağaza tasarımı ile müşterilerinizin dikkatini çekerek daha

1 Yorum

 1. Serkan Gür
  Haziran 12, 22:07 YANITLA
  tekstil sektörümüz iyi çalışıyor.. Büyük firmalarda bu kişiye özel ürünleri hizmet olarak sunarlarsa çok iyi olacak

Yanıtla