Bu Yazın Modası Baskılı Tişörtler
9 Haziran 2020 1 Yorum 559 Görüntüleme

Bu Yazın Modası Baskılı Tişörtler

Bu Yazın Modası Baskılı Tişörtler

Sıcaklar bastırıp kazaklardan, kalın giysilerden kurtulmaya başladığımız an dolaplarda hemen sıkı bir temizlik başlar. Kazakların yerini renkli tişörtler alır.

Herkesin farklı bir giyim tarzı olsa da her zaman kaliteyi arar ve kaliteli ürünler kullanmak, yaz sıcağında terletme yapmayacak, rengi solmayacak ve yıkanmadan sonra kumaşı yıpranmayacak tişörtler bulmak ister.

Herkesin üzerinde görmekten bıktığımız, tek tip mağaza modelleri bazen isteklerimizi karşılamaz. Bu durumlarda tişört baskı seçenekleri öne çıkar çünkü baskı yaptıracağımız görsel ya da fotoğrafı kendimiz seçeceğimizden tamamıyla orijinal bir ürün ortaya çıkartmış oluruz. İster kendimiz, ister başkasına hediye vermek için daha orijinal pek az seçenek bulunur.

Ayrıca kurumsal firma ve kuruluşların da şirketlerinde kullanmak üzere tişört ihtiyaçları doğar. Bu durumlarda tişörtlerde kullanılacak logo, slogan ve görselin bu firmaya ait olması gerektiğinden tişört baskı yapılması gerekmektedir.

Kışın kazak ya da hırkalarla, yazın kotlar, şortlar ve eteklerle kombinleyebileceğiniz zamansız tişörtlerinizde kendi tasarımınızı görmek ve kullanmak istemez misiniz?

Tişörtünüzün rengine, modeline ve bedenine karar vererek, tasarımınızı hazırlayıp sepete ekleyin ve baskıyı bize bırakın. Herkesin giydiğinden farklı, giydiğinizde fark yaratacak, size özel tişörtünüze kolaylıkla sahip olun!

Dijital baskı yöntemi ile hazırlanan rengi solmayan,  %100 pamuk ve uzun ömürlü tişörtlerinizi istediğiniz adette bastırabilirsiniz.

Yıllar geçse bile vazgeçemeyeceğiniz, kendi tasarımınız olan tişörtleri yaz kış ve uzun yıllar severek giyeceğinizden eminiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • Harika
 • Süper
 • Üzücü
 • Kızdırıcı
 • Gereksiz
 • Düşündürücü
Önceki Yazı Yüksek Erişim Kapasitesi İle Sanal Sunucu Kiralama
Sonraki Yazı ISO Anlamı Nedir?

Yazar Hakkında

Melih
Melih 220 yazı bulunuyor

Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte olan Webmaster.

Benzer Yazılar

Yerel SEO ve Ulusal SEO Arasındaki Farklar Nelerdir?

Konunun özüne inmeden önce ilk olarak SEO hakkında birtakım şeyler söylemek gerekir. Genel anlamda hedef arama ifadeleri için, potansiyel kitleden gelen trafiği yükseltmek ve görünür olmak adına yapılan uygulamalara SEO

Tanıtım Yorum Yok

Franke Teknik Servis Avcılar

Franke Teknik Servis Avcılar Mutfak özellikle ev hanımlarının gün içerisinde en fazla zaman geçirdiği yerlerden biridir. Bir evin mutfağı ne kadar iyi ve insana kendisini güzel hissettirirse o yaşam alanı

Genel Yorum Yok

Dilekçe Hangi Amaçla Kullanılır?

Dilekçeler, resmi kurumlara gönderilen ve resmi bir üslupla yazılması gereken bir mektup türüdür.Üst makamlara, denk makamlara ya da alt makamlara yazılabilen bu evraklar A4 kağıda yazılmalıdır. Birçok farklı çeşidi olan

1 Yorum

 1. Serkan Gür
  Haziran 12, 22:07 YANITLA
  tekstil sektörümüz iyi çalışıyor.. Büyük firmalarda bu kişiye özel ürünleri hizmet olarak sunarlarsa çok iyi olacak

Yanıtla