Bu Yazın Modası Baskılı Tişörtler
9 Haziran 2020 1 Yorum 82 Görüntüleme

Bu Yazın Modası Baskılı Tişörtler

Bu Yazın Modası Baskılı Tişörtler

Sıcaklar bastırıp kazaklardan, kalın giysilerden kurtulmaya başladığımız an dolaplarda hemen sıkı bir temizlik başlar. Kazakların yerini renkli tişörtler alır.

Herkesin farklı bir giyim tarzı olsa da her zaman kaliteyi arar ve kaliteli ürünler kullanmak, yaz sıcağında terletme yapmayacak, rengi solmayacak ve yıkanmadan sonra kumaşı yıpranmayacak tişörtler bulmak ister.

Herkesin üzerinde görmekten bıktığımız, tek tip mağaza modelleri bazen isteklerimizi karşılamaz. Bu durumlarda tişört baskı seçenekleri öne çıkar çünkü baskı yaptıracağımız görsel ya da fotoğrafı kendimiz seçeceğimizden tamamıyla orijinal bir ürün ortaya çıkartmış oluruz. İster kendimiz, ister başkasına hediye vermek için daha orijinal pek az seçenek bulunur.

Ayrıca kurumsal firma ve kuruluşların da şirketlerinde kullanmak üzere tişört ihtiyaçları doğar. Bu durumlarda tişörtlerde kullanılacak logo, slogan ve görselin bu firmaya ait olması gerektiğinden tişört baskı yapılması gerekmektedir.

Kışın kazak ya da hırkalarla, yazın kotlar, şortlar ve eteklerle kombinleyebileceğiniz zamansız tişörtlerinizde kendi tasarımınızı görmek ve kullanmak istemez misiniz?

Tişörtünüzün rengine, modeline ve bedenine karar vererek, tasarımınızı hazırlayıp sepete ekleyin ve baskıyı bize bırakın. Herkesin giydiğinden farklı, giydiğinizde fark yaratacak, size özel tişörtünüze kolaylıkla sahip olun!

Dijital baskı yöntemi ile hazırlanan rengi solmayan,  %100 pamuk ve uzun ömürlü tişörtlerinizi istediğiniz adette bastırabilirsiniz.

Yıllar geçse bile vazgeçemeyeceğiniz, kendi tasarımınız olan tişörtleri yaz kış ve uzun yıllar severek giyeceğinizden eminiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • Harika
 • Süper
 • Üzücü
 • Kızdırıcı
 • Gereksiz
 • Düşündürücü
Önceki Yazı Yüksek Erişim Kapasitesi İle Sanal Sunucu Kiralama
Sonraki Yazı ISO Anlamı Nedir?

Yazar Hakkında

Melih
Melih 198 yazı bulunuyor

3 Yılı aşkın bir süredir Web tabanlı proje ve çalışmalar yürütmekte, SEO alanında ayrıca hizmet vermekteyim.

Benzer Yazılar

Tanıtım Yorum Yok

Modern Priz Modelleri İle Evinizi Güzelleştirin

Modern Priz Modelleri İle Evinizi Güzelleştirin Evlerimizin gelinliği perdedir derler. Bu doğrudur, fakat evimizin bir başka gelinliği daha vardır. Onlarda evimizde kullandığımız prizlerdir. Evimizin boyasıyla uyumlu bir priz en az

Tanıtım Yorum Yok

Mikro Terazi Nedir ? Mikro Terazi Ne İşe Yarar ?

Mikro Terazi Nedir? Laboratuvar ortamlarında sıklıkla kullanılan mikro teraziler, çok yüksek hassasiyet derecelerinde tartımlar yapmaktadır. Hassasiyet derecelerinin yüksek olmasının yanı sıra tartım kapasiteleri de düşüktür. Öyle ki maksimum 52 grama

Tanıtım 2 Yorum

Alyansların Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Alyansların Bakımı Nasıl Olmalıdır? Alyans yüzükler kullanımı milattan önceye kadar dayanan; aşkın en evrensel ve zamansız simgesi olarak günümüze kadar ulaşan en özel simgelerden biridir. Kadın ve erkeğin, elmanın iki

1 Yorum

 1. Serkan Gür
  Haziran 12, 22:07 YANITLA
  tekstil sektörümüz iyi çalışıyor.. Büyük firmalarda bu kişiye özel ürünleri hizmet olarak sunarlarsa çok iyi olacak

Yanıtla